sobota, 4 marca 2006

wekendowo ... hotelowo


Po prawej stronie hotel Radisson Sas - posiadajacy pięć gwiazdek hotel dysponuje 311 pokojami zaprojektowanymi w stylu włoskim, skandynawskim i morskim, o apartamentach business class nie wspomnę. Wyposażenie pokoju obejmuje niezbędne do życia urządzenia z prasowalnicą do spodni włącznie. Koszt pokoju jedno lub dwuosobowego to wydatek 80 EUR od osoby.

Po lewej stronie trzygwiazdkowy hotel Mercure oferuje do dyspozycji gosci 250 pokoi, w tym 7 apartamentów, w cenie już od 50 EUR od osoby.

Na wprost pieciogwiazdkowy hotel Westin oferujący dla swych gosci 361 szykownych pokoi, w tym 1 apartament prezydencki. Hotel dla mieszkańców trzech najwyższych pieter oferuje usługę: Executive Floors czyli prywatną recepcję, powitalne upominki oraz kameralną atmosferę i prywatność, chronia dzięki ograniczonemu dostępu z innych kondygnacji, a z ich okien rozciąga się wspaniały widok na centrum Warszawy. Ponadto w hotelu można skorzystać z usługi: Heavenly Bath. Jest to wodna relaksacja - począwszy od prysznica z podwójną głowicą, gwarantującego pełną gamę strumieni wody: od delikatnej mgiełki po dynamiczny strumień masujący, po ogromne ręczniki z brazylijskiej bawełny oraz zaprojektowane specjalnie z myślą o klientach hotelu welurowe szlafroki. Posród bogatej ofert hotlu znajdziemy także usługi kamerdynerskie oraz Spa. Ceny już od 75 EUR od osoby.

Jednym słowem przyjezdni turysci mają gdzie sie zatrzymać
.

1 komentarz:

panprezes pisze...

Ostatnio Twoje zdjęcia mnie zadziwiają. Jak myślę o CSW, to nigdy od strony Wisły. A teraz taka szklana Warszawa i prosta ulica...
Dodam jeszcze, że restauracja hotelowa najpiękniejsza jest w Westinie, ale smaczniej jest w dwóch pozostałych. Chyba, że ktoś lubi kaszankę, carpaccio i sushi razem.
Dla precyzji - dwie pozostałe restauracje wcale nie są piękne.

Related Posts with Thumbnails

© zdjęcia chronione prawem autorskim

© all rights reserved